FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2626268
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 19:12:21 |
| SCORE | 7804 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D32 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3080 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 10DE-1535 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|