
|
FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2626424
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 19:59:10 | | SCORE | 7518 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2627 MHz |
|---|
| max power | 263 W |
|---|
|