FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2626784
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 21:49:46 |
| SCORE | 932 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450HX |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-468B - SUB: 17AA-3D06 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 1300 MHz - max: 1300 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25EC - SUB: 17AA-3D06 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1492 MHz - max: 1890 MHz |
|---|