FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2626943
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 22:51:48 |
| SCORE | 3379 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 900 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-2418 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 198 MHz - max: 2471 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| max power | 207 W |
|---|