
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2626992
FurMark Knot (GL) Submitted by CuMaK89 on May 11, 2026 @ 23:15:02 | | SCORE | 6315 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1774 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2836 MHz - max: 3188 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (383 W) |
|---|
|