
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627027
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 23:35:05 | | SCORE | 2776 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 580 2048SP |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500T |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4690 - SUB: 1028-BE5 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 580 2048SP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6FDF - SUB: 1002-B31 - REV: EF |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
|