
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627048
FurMark (VK) Submitted by trojghtv on May 11, 2026 @ 23:52:06 | | SCORE | 10383 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1025-3888 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2150 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
|