FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627279
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 01:38:21 |
| SCORE | 7406 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-124 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1269 MHz - max: 2056 MHz |
|---|
| max power | 385 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1002-124 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|