
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627299
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 02:01:35 | | SCORE | 5049 |
|---|
| FPS | 83 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 6800 XT Speedster Merc 319 Black 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 211 MHz - max: 1901 MHz |
|---|
| max power | 256 W |
|---|
|