
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2627325
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 02:17:34 | | SCORE | 2080 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D5 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 2477 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|