
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627413
FurMark Knot (GL) Submitted by ddsb12 on May 12, 2026 @ 03:06:31 | | SCORE | 3349 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3991 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2568 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|
|