
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627494
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 04:03:21 | | SCORE | 3930 |
|---|
| FPS | 66 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1043-88CB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 840 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (272 W) |
|---|
|