
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627582
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 05:06:41 | | SCORE | 7250 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1099 MHz - max: 2543 MHz |
|---|
| max power | 346 W |
|---|
|