FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2627651
FurMark Knot (GL) Submitted by Pike on May 12, 2026 @ 05:48:07 |
| SCORE | 4157 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (radeonsi gfx1201 ACO DRM 3.64 6.19.14-ogc2.1.fc44.x86_64) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 26.0.5 (git-e4bd78e80a) |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.14-ogc2.1.fc44.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E56 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|