
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628058
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 09:42:36 | | SCORE | 1079 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v2 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1458-231A - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 41 MHz - max: 1704 MHz |
|---|
| max power | 109 W |
|---|
|