FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628134
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 10:21:02 |
| SCORE | 794 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon (TM) RX 470 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 22.20.27.09.230330 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 406 MHz - max: 736 MHz |
|---|
| max power | 10 % TDP (22 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 470 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1787-A470 - REV: CF |
|---|