FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628175
FurMark (VK) Submitted by mknsi on May 12, 2026 @ 10:40:48 |
| SCORE | 13237 |
|---|
| FPS | 220 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.348 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.6-1-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E59 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-3490 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|