FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2628188
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 10:44:19 |
| SCORE | 5686 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 1D05-1252 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27A0 - SUB: 1D05-1252 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 2280 MHz |
|---|