
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2628228
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 11:00:32 | | SCORE | 2442 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i3-13100F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2412 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 109 °C |
|---|
| core clock | min: 772 MHz - max: 2360 MHz |
|---|
| max power | 136 W |
|---|
|