FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2628280
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 11:23:03 |
| SCORE | 2441 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1043-196D - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 68 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-196D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2250 MHz - max: 2520 MHz |
|---|