
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2628294
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 11:33:46 | | SCORE | 7569 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 29 MHz - max: 2848 MHz |
|---|
| max power | 340 W |
|---|
|