
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2628422
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 12:20:17 | | SCORE | 575 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 760 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.142 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 760 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1187 - SUB: 1458-360B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 456.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1085 MHz - max: 1189 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP |
|---|
|