FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628491
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 12:42:03 |
| SCORE | 1457 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-468B - SUB: 17AA-3B53 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6733 |
|---|
| max core usage | 22 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 35 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3B53 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 2100 MHz |
|---|