
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2628724
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 14:06:44 | | SCORE | 1468 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2666 v3 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 3050 Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1458-40AA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1912 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (130 W) |
|---|
|