FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628818
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 14:36:15 |
| SCORE | 4291 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 6850U with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1002-124 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2780 MHz |
|---|
| max power | 162 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1002-124 - REV: D4 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|