
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628851
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 14:45:40 | | SCORE | 4173 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 19DA-C511 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1290 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (175 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|