
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628907
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 15:06:10 | | SCORE | 12182 |
|---|
| FPS | 202 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EFE-33 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 107 MHz - max: 2101 MHz |
|---|
| max power | 249 W |
|---|
|