
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628927
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 15:10:07 | | SCORE | 12737 |
|---|
| FPS | 212 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Ti AMP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 19DA-1772 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2662 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 127 % TDP (199 W) |
|---|
|