
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2628937
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 15:14:08 | | SCORE | 2420 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1462-5381 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2662 MHz - max: 2828 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (127 W) |
|---|
|