FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2628938
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 15:14:26 |
| SCORE | 5918 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-242A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1015 MHz - max: 2246 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
| GPU1 | spacedesk Graphics Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1982C-1A2F8 - SUB: 1CEEA-16A02 |
|---|