
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2629003
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 15:30:03 | | SCORE | 1947 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E451 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 177 MHz - max: 2099 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|