
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629048
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 15:43:49 | | SCORE | 1464 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19042 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 10DE-21C4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (127 W) |
|---|
|