FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2629096
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 15:57:51 |
| SCORE | 10801 |
|---|
| FPS | 179 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-440E - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 353 MHz - max: 2143 MHz |
|---|
| max power | 284 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 63 W |
|---|