
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629181
FurMark Knot (GL) Submitted by KRBatfire on May 12, 2026 @ 16:17:35 | | SCORE | 4350 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800XT 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2425 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 131 MHz - max: 2494 MHz |
|---|
| max power | 279 W |
|---|
|