FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2629336
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:57:33 |
| SCORE | 1156 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1025-1758 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1372 MHz - max: 1688 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1025-1758 - REV: B |
|---|
| max core usage | 92 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|