
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2629391
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 17:13:26 | | SCORE | 823 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 with Max-Q Design |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7300HQ CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C60 - SUB: 103C-8390 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1064 MHz - max: 1190 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|
|