
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629430
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 17:23:45 | | SCORE | 2454 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2643 v4 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 10DE-147D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|
|