FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2629438
FurMark Knot (GL) Submitted by jesse on May 12, 2026 @ 17:25:32 |
| SCORE | 1197 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.02 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 10DE-0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 2400 MHz |
|---|
| max power | 82 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E98 - SUB: 1028-92E - REV: 2 |
|---|