FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629467
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 17:31:40 |
| SCORE | 2902 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX 3500 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13850HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1028-C41 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7080 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 250 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 81 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3500 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27BB - SUB: 1028-C41 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1860 MHz |
|---|