FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2629647
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 18:19:37 |
| SCORE | 1172 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 3 3200G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C02 - SUB: 10DE-1C02 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1772 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (132 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Vega 8 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1002-15D8 - REV: C9 |
|---|