
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629650
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 18:20:24 | | SCORE | 8877 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700KF CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-41BB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2386 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (203 W) |
|---|
|