
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2629662
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 18:21:57 | | SCORE | 5116 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-629 - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 130 MHz - max: 2735 MHz |
|---|
| max power | 228 W |
|---|
|