FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629709
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 18:31:34 |
| SCORE | 579 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA T1200 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 573.57 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4626 - SUB: 17AA-22F7 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 16 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA T1200 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FBC - SUB: 17AA-22F7 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 660 MHz - max: 900 MHz |
|---|