FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629776
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 18:44:36 |
| SCORE | 3230 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700K CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1043-8802 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (348 W) |
|---|
| GPU1 | LuminonCore IDDCX Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 112D559-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|