
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629785
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 18:46:06 | | SCORE | 14205 |
|---|
| FPS | 236 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 5070 Ti Gaming Trio OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5315 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (331 W) |
|---|
|