FurMark ROG 2.9.0.0 - score ID: 2629884
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 19:09:13 | | SCORE | 2770 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 570 Series |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 570 Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1462-341A - REV: EF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
|