FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629889
FurMark Knot (GL) Submitted by xxx on May 12, 2026 @ 19:11:05 |
| SCORE | 3022 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 1028-C723 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.95 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (221 W) |
|---|