FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629895
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 19:12:28 |
| SCORE | 12026 |
|---|
| FPS | 200 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 29585 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1D05-5000 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6733 |
|---|
| max core usage | 30 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1150 MHz |
|---|
| max power | 33 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C18 - SUB: 1D05-6040 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1898 MHz |
|---|