FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2629920
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 19:16:33 |
| SCORE | 1122 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2191 - SUB: 17AA-3FFC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1080 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 17AA-3FFC |
|---|