
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2630011
FurMark Knot (VK) Submitted by idk on May 12, 2026 @ 19:39:00 | | SCORE | 1442 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2184 - SUB: 1458-3FC8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (127 W) |
|---|
|